Akční půjčka

Dobrá zpráva pro všechny, kteří si chtějí půjčit. Už i do segmentu půjček proniká příjemná skutečnost, že někteří poskytovatelé nabízí při sjednání půjčky různé akce a bonusy. Nabízeny jsou zvýhodněné úrokové sazby, bonusy ke sjednání půjčky nebo vrácení části úroků. Oblíbená je také první půjčka zdarma u SMS půjček.

Bonusy a akce

Sledovat akce nabídek se vyplatí. Například Home credit nabízí polovinu úroků zpět za každý rok poctivého splácení. U řady rychlých půjček před výplatou je první půjčka ZDARMA, pokud půjčku řádně a včas splatíte. Mezi další akční nabídky patří zvýhodněné úrokové sazby u vybraných částek, případně bonusy za sjednání úvěru online.

Proč akce sledovat?

Neukvapte se a nenechte se přesvědčit první "lákavou nabídkou", která se později může ukázat jako dosti nevýhodná. Používání akcí je starým trikem nejen u půjčkových společností, ale známe je všichni z obchodních řetězců. Něco je v akci, která v praxi znamená to, že se zboží zdraží o 50 procent a pak se s velkou slávou přeškrtne cenovka a napíše se "AKCE - 30 % sleva".

Kde sjednat půjčku ihned

Novinkou na trhu rychlých půjček je unikátní rychlá půjčka, která je poměrně slušně schvalovanu půjčkou do 4500 Kč. Peníze obdržíte během několika málo minut na účet. U vybraných variant probíhá akce, kdy je první půjčka zdarma. Půjčka 40000 akce ihned je zde pro vás.


Vloženo: 9. 11. 2013
(c) 2010 - 2024 NEMO PŮJČKA -   |  O NÁS  | Podmínky použití a ochrana osobních údajů  |   Neposkytujeme půjčky