SMS půjčka ihned na účet

Dostali jste se do nečekaných finančních potíží a potřebujete opravdu rychlou půjčku? SMS půjčka vám pomůže za pár minut. Jedná se o rychlou půjčku, která je okamžitě po vyplnění žádosti a operativním schválení zaslána na váš účet. Celý proces od zažádání po připsání peněz na váš účet je otázkou několika minut. SMS půjčka ihned je nejrychlejší půjčkou, kterou lze sjednat online, aniž by jste museli někam chodit.

Přednosti SMS půjček

Její předností je rychlost a nenáročnost. SMS půjčka je variantně poskytována bez registru a také bez doložení příjmu, takže nic nebrání získání peněz během okamžiku (podle poskytovatele). Nepotřebujete ani ručitele, ani zástavu nemovitosti. Půjčit si můžete do 10 000 Kč až na 30 dní. Další název pro tuto půjčku je půjčka před výplatou, protože se sjednává zpravidla na období do výplaty, když pochybí finance na běžné výdaje.

SMS půjčka bez 1 Kč

Některé typy SMS půjček vyžadují minimální ověření vašeho bankovního účtu, což se děje zasláním 1 Kč na účet společnosti. Jedná se ale o zdržení, proto bývá od tohoto kroku upuštěno. Této půjčce se říká SMS půjčka bez 1 Kč. Pokud tedy potřebujete peníze co nejrychleji, je zde SMS půjčka bez 1 Kč, která je rychlá jako blesk.

SMS půjčka na účet

Jak je možné, že peníze sms půjčky dostanete za pár minut? Odpověď je jednoduchá. Poskytovatelé půjčky mají několik účtů v nejčastěji používaných bankách. Platba je vám tedy zaslána ze stejné banky, kde máte účet vy a odpadá tak mezibankovní převod. Převod v rámci jedné banky je okamžitý.


Vloženo: 16. 12. 2014
(c) 2010 - 2024 NEMO PŮJČKA -   |  O NÁS  | Podmínky použití a ochrana osobních údajů  |   Neposkytujeme půjčky