Půjčky online

Nevíte, která půjčka je ta správná pro vás? Každá půjčka je jiná a má své přednosti a negativa. Prostudujte si více informací o jednotlivých půjčkách a buďte v obraze.


» Půjčky bez doložení příjmu

Potřebujete půjčku a všude vás odmítají, protože máte nedoložitelný příjem? Dostali jste se do situace, kdy potřebujete akutní půjčku? Pak je tady půjčka bez doložení příjmu, která po vás doložení příjmu vyžadovat nutně nemusí.


» Půjčky od lidí lidem jsou šancí na levnější půjčku

Chtěli by jste si pořídit novou věc a to rychle a bez čekání? Pro peníze už nemusíte jen do banky. Hitem posledních let se staly půjčky od lidí, mnohdy s výhodnějším úrokem než jsou půjčky v bance. Půjčky od lidí se dají využít libovolně - na auto, vzdělání, cestování anebo na vlastní projekty.


» Půjčka před výplatou

Nemáte z čeho zaplatit složenky, telefon či inkaso a do výplaty je daleko? Nezoufejte, je tady půjčka před výplatou, díky které získáte peníze bez komplikací během několika minut na svůj účet.


» Nebankovní půjčky

Banky vám nepůjči, protože nemáte dostatečnou bonitu? Máte díky opožděným splátkám záznam v registru dlužníků? Obraťte se na nebankovní sféru, která si uvědomuje aktuální situace a nabízí pomocnou ruku všem zájemcům o půjčku ve formě mírnějších kritérií pro schválení půjčky.


» Půjčky bez registru

Ocitli jste se v situaci, kdy jste čerpali půjčku a dostali jste se do prodlení se splátkou? Máte problémy se splácením stávajících půjček a máte záznam v registru dlužníků? Banka se k vám staví zády a další nebankovní společnosti vám díky záznamu v registru odmítnou půjčit? Využijte půjčky bez registru, pro které zápis v registru nemusí znamenat stopku pro schválení půjčky.


Vloženo: 19. 4. 2014


(c) 2010 - 2024 NEMO PŮJČKA -   |  O NÁS  | Podmínky použití a ochrana osobních údajů  |   Neposkytujeme půjčky